Ruda Śląska , ul. Kingi Bielszowice

Dom (Wolnostojący) , 239,27 m2

2 199 000,00 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 222080
Powierzchnia: 239,27 m2
Powierzchnia działki: 2 795 m2
Liczba pokoi: 6
Rok budowy: 2017
Balkon: 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 9 190,45 PLN
Cena: 2 199 000,00 PLN

Opis nieruchomości:

REZERWACJA!
Oferuję na sprzedaż dom gotowy do wejścia w cichej i zielonej okolicy
Rudy Śląskiej- Bielszowicach!

Dom wolnostojący o powierzchni 239,27 m2 klasycznie zaaranżowany i wyposażony w dobrej klasy sprzęty.
Nieruchomość posadowiona na działce 2795 m2 pięknie zagospodarowanej i obsadzonej drzewami oraz krzewami ozdobnymi.

To idealne miejsce do odpoczynku od pędu dnia codziennego gdzie każdy z domowników znajdzie swoje miejsce.

Atuty domu:

  • pięć ustawnych pokoi
  • przestronny jasny salon z wejściem na taras i ogród
  • duże trzyszybowe okna z elektrycznymi roletami zewnętrznymi
  • drewniane szerokie schody prowadzące na piętro domu
  • wyposażona w sprzęty i robiona na wymiar ponadczasowa kuchnia (lodówka na wino firmy KLARSTEIN)
  • drzwi antywłamaniowe podwójnie ocieplane i w ponadstandardowej szerokości
  • dwie duże łazienki w tym jedna z wanną z hydromasażem
  • kominek w salonie
  • ogrzewanie podłogowe
Ponadto:

  • dodatkowe pomieszczenie na saunę
  • dwa garaże na posesji
  • projekt aranżacji zewnętrznej nieruchomości 
Dane techniczne:

  • pompa ciepła firmy BUDERUS 16 kW
  • ściany POROTHERM 24 cm (jeden z najcieplejszych materiałów do budowy ścian zewnętrznych)
  • dach ocieplony pianą 25 cm (dodatkowo wełna mineralna 30 cm)
  • dachówka betonowa BRAAS (posiada wyjątkową trwałość na trudne warunki atmosferyczne oraz zapewnia bezpieczny dach na lata)

Nieruchomość idealnie skomunikowana z bliskim dojazdem do miast ościennych: Ruda Śląska, Chorzów, Katowice oraz autostrady A4.